Americká kráska Nicole Scherzinger sa v hudobnej a tanečnej sfére pohybuje viac ako desať rokov. Jej telo bolo vždy ideálom krásy mnohých mužov a snom nejednej ženy. Nedá sa však prehliadnuť, že niektoré partie jej tela sa v poslednom období akosi zväčšili. Konkrétne ide o jej dekolt, ktorý pôsobí plnším dojmom ako kedykoľvek predtým. Je za tým plastická operácia?

Známa speváčka odštartovala svoju hviezdnu kariéru ako tanečníčka, no omnoho viac ju zviditeľnila dievčenská skupina Pussycat Dolls, v ktorej zastávala post hlavnej speváčky. V roku 2010 im ale dala zbohom a pustila sa do sólovej kariéry, čo jej prinieslo ešte väčší úspech. Nielen kvôli kvalitnej hudbe, ktorú tvorí, ale aj vďaka jej dokonalej postave a prístupu k fanúšikom je Nicole dodnes jednou z najobľúbenejších a najsledovanejších osobností šoubiznisu.

Exotická kráska sa o svoje telo príkladne stará a vyzerá naozaj fantasticky, čo dokazujú aj fotografie, s ktorými sa delí so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Okrem iných ani nám neuniklo, že jej dekolt pôsobí bohatšie, ako to bolo pred niekoľkými rokmi. Nicole ho na fotkách hrdo vystavuje a na otázku, či sú jej prsia upravené plastickým chirurgom alebo sa zázračne zväčšili, by vedela odpovedať len ona sama.

Nicole si momentálne užíva plnými dúškami slobodný život a zábermi v bikinách provokuje nejedno mužské oko. S pretekárom Lewisom Hamiltonom si po mnohých stretnutiach a rozchodoch dali definitívne zbohom, a tak môže Lewis naozaj ľutovať, že prišiel o takúto kosť!

View this post on Instagram

#Mykonos

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

 

 

View this post on Instagram

I thank God for another year…#birthday #wishes

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

 

 

View this post on Instagram

4) and relax.. In my @nicholasoakwellcouture 😍

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

 

 

 

Foto: Instagram