Nicki Minaj patrí k tým umelkyniam, ktoré svoje telo bez problémov ukazujú celému svetu v rôznych extravagantných kúskoch. Niektoré z nich dokonca skôr odhaľujú, ako zahaľujú, no to slávnej hviezde vôbec neprekáža. Tentokrát však speváčka posunula latku vyššie a na módnej prehliadke ukázala viac než kedykoľvek predtým. 

Obdarená Nicki Minaj je v hudobnej brandži už nejaký ten rôčik a už od začiatku kariéry nikdy neskrývala svoje oblé a kypré krivky. Speváčka sa s radosťou pravidelne oblieka do rôznych odvážnych a výstredných kúskov, ktoré by si na seba navliekol len málokto. Extravagantné outfity nepredvádza len na svojich horúcich vystúpeniach alebo vo videoklipoch, ale aj v spoločnosti.

Populárna rapperka i tentokrát potvrdila, že nepatrí k hanblivým hviezdam a na Parížskom týždni módy potešila svojím vzhľadom najmä prítomných mužov. Na prestížnu prehliadku zavítala v hnedých kožených gatiach z dielne Givenchy a čiernom tope, z ktorého jej doslova vykúkal celý prsník. Jediné, čo ho zakrývalo, bola metalická nálepka cez bradavku. Speváčka vďaka tomuto outfitu pútala na seba všetku pozornosť a bola rozhodne neprehliadnuteľná.

Fotky Nicki Minaj si môžete pozrieť TU a TU!

Foto: Instagram | Video: YouTube