V poslednej dobe sa akosi pretrhlo vrece s bizarnými módnymi trendami, ktoré doslova pobláznili tisíce žien po celom svete. Okrem obrovských pier pripomínajúcich kačací bozk, sa veľkej popularite tešia aj nadrozmerné a plné pozadia na štýl Kim Kardashian či Nicki Minaj. Do klubu obdarených dám sa najnovšie pridala aj známa kráska z telenoviel.

Mexická herečka Ninel Conde, ktorá sa v našich končinách preslávila najmä vďaka telenovele More lásky, bezpochyby patrí medzi najpríťažlivejšie ženy v televíznom svete.

Ninel Conde

Len na Instagrame ju sledujú milióny nadšených fanúšikov. Pri prekonaní úžasnej hranice v počte troch miliónov obdivovateľov, sa plavovláska rozhodla verejnosť potešiť pikantnou snímkou len v bikinách, kde sa dokonale vyníma jej parádne vytvarované a plné pozadie.

Ninel sa tak môže pochváliť naozaj neprehliadnuteľnými krivkami, o aké sa usiluje nejedna celebritná dáma. Pri pohľade na mexickú krásku je zjavné, že na svojom zadočku pilne pracuje a pomaly, ale iste, sa najslávnejším nositeľkám obrích pozadí stáva poriadne silnou konkurenciou!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ninel Conde

Fotku Ninel Conde v plavkách nájdete —TU—

Foto: Instagram/ninelconde, wallpapercave.com