Mizerný deň v práci? Aj vás dnes šéf totálne vytočil tak, že by ste mu najradšej vykrútili krk? Tieto nezameniteľné pocity pozná každá z nás a asi iba máloktorá vie okamžite a s chladnou hlavou preglgnúť takýto náklad. Preto je tu novinka, ktorá sa s veľkou pravdepodobnosťou ujme vo viacerých firmách. :)

Komunikačná agentúra Imaginary prišla s niečím, čo viacerým zamestnancom pomôže trošku vypustiť paru a znížiť kritické vypätie, kedy im už v hlave nebezpečne buble červená kontrolka. V spolupráci s technikom pre špeciálne filmové efekty Raúlom Rodriguezom Romeom vyvinula protetický doplnok s názvom “Niceballs”, ktorý úplne vystihuje podstatu tejto pomôcky a hovorí za všetko. Prečo práve “guličky”? Ako tvorcovia vysvetľujú, sú chvíle, kedy sa všetci, či už ženy alebo muži, potrebujeme pohrať s guličkami. Tento výmysel stačí nalepiť zo spodnej strany pracovného stola, nenápadne po ňom siahnuť v čase núdze a uvoľniť svoje hnev práve naň a nie na svojho šéfa. Ušetrí vám to nervy, vzniknuté nedorozumenia, prípadný súdny proces. :)

 

Jeho zavesenie vytvára Euklidovu krivku, ktorá podporuje relaxáciu a poskytuje niekoľko okamihov na “únik”

ballsx

 

 

Foto/Video: Instagram, YouTube, boredpanda.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)