Zabudnite na nudu a nulovú nápaditosť. V reklame na novinku od značky Kenzo sa tvorcovia rozhodli tentokrát staviť na známeho režiséra a jeho umeleckú a unikátnu víziu. A je sa teda na čo pozerať!

Aj reklama na parfum môže prekvapiť. Najmä, keď sa dostane do rúk jednému z najtalentovanejších režisérov súčasnosti. Spike Jonze, ktorý stojí za filmami ako “Ona”, “Adaptácia” či “V koži Johna Malkovicha”, svoje vizuálne chute pretavil do nekonvenčného 4-minutového videa propagujúceho novú vôňu od značky Kenzo – „Kenzo World“. V čerstvom reklamnom spote uvidíte hneď v úvode krásnu herečku a bývalú tanečníčku Margaret Qualley počas slávnostnej večere, avšak s výrazom nudy a nezáujmu. Neskôr sa ospravedlní a ukrytá pred očami okolia začne nekontrolovateľne tancovať a predvádzať veľmi jedinečné choreografické kúsky. Viac prezrádzať nebudeme! :)

Ak vám vizuálna stránka spotu niečo pripomína, nemýlite sa. Spike Jonze totiž stojí aj za klipom notoricky známeho songu “Weapon of Choice” od Fatboy Slim, kde herec Christoper Walken predvádza podobne svojský a jedinečný štýl tancovania v priestoroch hotela.

Foto/ Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.