Celou slovenskou i českou republikou v týchto dňoch otriasa prípad záhadného zmiznutia dvojnásobnej mamičky. Slovenka Zuzana Vizcardo Mravová, dlhodobo žijúca aj s dvomi malými deťmi v Prahe, sa, bohužiaľ, nakoniec našla mŕtva. Polícia najnovšie priniesla zarážajúce informácie o pravdepodobnom priebehu tragickej udalosti.

Zuzana mala odísť v nedeľu večer na pravidelnú hodinu jógy, odkiaľ sa už ale nevrátila. Zvláštnym na celom prípade sa stal aj fakt, že 37-ročná blondínka si so sebou nevzala ani základné doklady či mobilný telefón.

O pár dní neskôr sa rodina nezvestnej mamičky dozvedela tú najsmutnejšiu správu – v stredu bolo Zuzanine telo objavené v Šáreckom údolí neďaleko Prahy bez známok života. Na miesto bol privolaný aj uznávaný kriminalista Jan Štoček, ktorý mal príčiny úmrtia odhaliť.

Po odbornej obhliadke zosnulej tak polícia podala nečakané vyhlásenie. „Kriminalisti na mieste predbežne vylúčili cudzie zavinenie, nariadili zdravotnú pitvu,” uviedol policajný hovorca, čím naznačil možnosť samovraždy. Príbuzný nebohej Slovenky sú z týchto slov zdrvení, nakoľko vraj Zuzana patrila k veselým povahám a žiadne príznaky psychickej poruchy nevykazovala. Pozostalým vyjadrujeme hlbokú sústrasť!

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Facebook/Televízia Markíza, pixabay.com