Osemročný vzťah Mirky Kalisovej a Martina Šmahela je od júna tohto roka už len minulosťou. Okresný súd v Malackách ich definitívne rozviedol a kým Mirka už našla svoju novú lásku, Martin ostáva zatiaľ single.

Exmanželia udržujú aj napriek rozchodu veľmi korektné vzťahy, za čo môže aj ich spoločná dcérka Mia. Svedčí o tom táto spoločná konverzácia, ktorú zverejnili na Instagrame tesne po rozvode.

Markizácka moderátorka Mirka Kalisová dnes už opäť žiari šťastím, jej srdce si totiž získal bývalý hokejista a známy plejboj Dušan Pašek mladší. Bývalý manžel plavovlásky a fitnestréner Martin Šmahel naďalej ostáva sám. Na nedostatok ženskej pozornosti sa však určite sťažovať nemôže. Ale ako by ale mala vyzerať dáma po jeho boku? Ako sa zdá, Martin v tom má viac než jasno! “Zaujíma ma jediná vec, a to aby nemyslela iba sama na seba. Samozrejme, že si musíme padnúť do oka a musí medzi nami fungovať telesná chémia. Ak to bude žena, ktorá pozná iba svoj Instagram, Facebook a má tri kamarátky, s ktorými chodí na kabelky, tak u mňa je to nula bodov. Musí byť takisto športovkyňa, neexistuje, že bude kvargľa. Nezaujímajú ma dokonalé krivky, ale, samozrejme, musí byť pre mňa atraktívna,” upresnil svoje kritéria pre týždenník Šarm nezadaný Martin.

Zdroj: Šarm.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.