Odpísali ich priskoro! Pohŕdavé pohľady a nemiestne poznámky boli prítomné od prvého momentu, keď porota uvidela netypický tanečný pár Paddy a Nica. Nekompromisný Simon Cowell dal súťažiacim hneď jeden krížik, no potom sa stalo niečo neskutočné…

Paddy a Nico sa zúčastnili šou Británia má talent v roku 2014 a ich výkon dodnes vyráža dych. Porota, rovnako ako diváci, odpísali tanečníkov hneď pri prvom pohľade – zmrštené tváre naznačovali trápnosť situácie. Prvé tanečné kroky boli pomerne suché a obecenstvo neskrývalo znudené pocity. Simon sa preto rozhodol toto trápenie ukončiť a poslal súťažiacich rovno domov. Oni však na jeho X-ko zareagovali po svojom a predviedli profesionálnu akrobaciu!

Klobúk dole pred touto 80-ročnou pani! Odmietavý prístup obecenstva rýchlo vystriedal standing-ovation a zlatý bzučiak. Za impozantným predstavením sa dokonca skrýva silný príbeh. Paddy sa totiž do tanečnej akadémie prihlásila po smrti svojho milovaného manžela, aby sa vytrhla z krutej reality a vyskúšala niečo nové. Táto babička je inšpiráciou pre mnohé ženy po celom svete.

Zdroj|Foto: YouTube