Vo štvrtok večer zažil svoj veľký televízny comeback Dušan Cinkota, ktorý sa po takmer šiestich rokoch strávených za mrežami objavil v jojkárskej relácii Inkognito. Na mieste hádačov ale chýbala herečka Zdena Studenková, čoho príčinou by mohli byť jej negatívne emócie prechovávajúce voči kolegovi.

Na konci každej relácie TV JOJ s názvom Inkognito sa objaví tajný hosť, ktorého známi slovenskí herci či komici hádajú so zakrytými očami. V uplynulej časti sa tejto úlohy zhostil herec Dušan Cinkota. Keďže posledné roky strávil Banskobystričan vo väzení, hádači sa pri jeho mene pekne zapotili. Napokon bodovala Zuzka Šebová, ktorá vykríkla jeho meno v zápale veľkých emócií, pričom sa z Dušanovej prítomnosti tešili všetci v štúdiu.

Dušan CinkotaNeprišla kvôli Cinkotovi?

Napriek tomu, že sa hádači v Inkognite striedajú, herečka Zdena Studenková je prítomná takmer v každej časti. V tej s Cinkotom ale chýbala, za čo vraj môžu jej nesympatie voči bývalému narkomanovi práve kvôli jeho drogovej minulosti. Pred rokmi sa údajne pošepkávalo, že s ním odmietla hrať na jednom pľaci v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade.

Zdena Studenkova

Slovenská legenda sa dokonca netají tým, že nepodpísala petíciu za Cinkotove prepustenie z väzenia. „S tým naozaj nesúhlasím. Každý, nech si odpyká svoj trest. Nikto kolegovi Cinkotovi neberie, že je talentovaný človek. Nikto mu neberie, že už od začiatku, keď sa jeho kauzy začali, dostal vždy novú a novú príležitosť. On nikdy nebol hereckou komunitou zatratený a naozaj vždy dostal svoju príležitosť,” prezradila Zdena Studenková. Za jej neprítomnosťou v štvrtkovom Inkognite tak naozaj môže stáť negatívny postoj k 47-ročnému hercovi.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube, Joj.sk