Spomenínate si ešte na “rozprávkového” chlapčeka Georga z rozprávky Mišiak Stuart Little? Tak teraz sa podržte! Tento film oslávil už neuveriteľných 17 rokov a z rozkošného Jonathana Lipnickeho (26) sa stal sympatický dospelý muž!

Pochádza zo židovskej rodiny, a dokonca má i nemecké korene. Prvú úlohu si zahral už ako 5-ročný po boku René Zellweger vo filme Jerry Maguire. Objavil sa tiež v epizódach Dawsonov svet. V roku 1999 bol hlavným hrdinom rodinného filmu Myšiak Stuart Little, kde si zahral s Hughom Lauriem, známym zo seriálu Doktor House.

Jonathan vo filme Myšiak Stuart Little
stu2yy

Nakoľko sa stal Jonathan veľmi populárnym u fanúšikov jeho vekovej kategórie, v škole sa mu spolužiaci často posmievali. Neskôr sa začal venovať rôznym športom, vrátane bojového umenia jiu jitsu, ktorý sa stal jeho srdcovkou. Na vysokej škole skončil pri vodnom póle, kde opäť podľahol jiu jitsu aj vďaka jeho športovo nadšenej matke. Tá dokonca založila amatérsku podporu “Fight Sports Entertainment” a spolu dokonca začali aj trénovať a pomáhať miestnej bojovníckej komunite. Jonathan napokon vstúpil do sveta MMA a okrem miestnej úrovne absolvoval už zápasy aj na národnej úrovni!

Does anyone like my hair

A post shared by Johnathan Lipnicki (@johnathan_lipnicki) on

 

Bývalý predstaviteľ rozkošného chlapčeka neustále premýšľa nad tým, že by sa vrátil do hereckého sveta, ktorý mu imponuje. Na to však potrebuje priveľa času a súčasne by nerád žil zo svojej hereckej minulosti. Chcel by sa presadiť ako dospelý zrelý herec. Čo myslíte, podarí sa mu “comeback”? :)

 

 

#tbt from my shoot with the man! @bkommerell

A post shared by Jonathan Lipnicki (@jonathanlipnicki) on

 

 

 6-ročný Jonathan

Sitcom Meego

#tbt when I was a 90's sitcom star! #meego

A post shared by Jonathan Lipnicki (@jonathanlipnicki) on

S Tomom Cruisom

#tbt I will always admire this man. #goat #tomcruise

A post shared by Jonathan Lipnicki (@jonathanlipnicki) on

Zdroj: Bloodyelbow.com, Mirror.co.uk | Foto: Instagram