Od tragického úmrtia svetoznámeho herca Paula Walkera uplynulo dlhých sedem rokov, no život v jeho rodine sa nezastavil. Modrooký idol žien tu po sebe zanechal dcérku, ktorá mala v čase straty otca len krehkých 14 rokov. Ako čas plynul, z nevinnej teenagerky vyrástla dospelá slečna, pýšiaca sa nielen atraktívnym zjavom, ale tiež štíhlou postavičkou ako laň!

Meadow dovŕšila prednedávnom 21 rokov, čím sa zaradila medzi oficiálne plnoleté žienky. Po slávnom hrdinovi filmovej ságy Rýchlo a zbesilo zdedila nielen anjelsky krásny výzor a podmanivý pohľad, ale tiež dobrosrdečnú povahu a ochotu pomáhať ľuďom v núdzi.

paul meadow walker

Tmavovláska sa síce na hereckú dráhu nevydala, no zosnulý herec by bol na ňu aj tak právom hrdý. Jeho milované dievčatko sa dnes venuje predovšetkým charite, nadácii Paula Walkera a zároveň sa usiluje myslieť na druhých i počas všedných dní – Meadow založila nadáciu na podporu študentov pri výskume, prípadne vo voľnom čase roznáša obedy bezdomovcom.

Okrem bohatej charizmy a dobrého srdiečka sa brunetka vyznačuje sympatickým vzhľadom a krivkami, s akými by sa pokojne uživila ako modelka. Neuveriteľne ploché bruško a chudučké telo rada vystavuje na obdiv aj na Instagrame, kde ju s nadšením sledujú viac ako dva milióny fanúšikov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Meadowwalker