Fanúšikovia populárnej speváckej šou SuperStar si budú pravdepodobne pamätať nenápadnú Hanku, ktorá sa v roku 2020 postarala v súťaži o poriadny rozruch. Ešte ako 15-ročná obletela titulky spoločne s kolegom Timotejom kvôli konfliktu v kole duetov. Z krehkej brunetky má byť dneska hviezda filmov pre dospelých. 

Hanka sa v užšom výbere pred porotou zrútila a ukázala aj slzy. Trápilo ju, že Timotej chcel romantický song spievať s niekým dospelejším. Nuž, spomínaná slečna odvtedy vyrástla a rozhodla sa odštartovať kariéru v p*rno priemysle.

Český portál Expres.cz si krásku odchytil na er*tickom veľtrhu. Spomínaná tmavovláska mala na mieste vlastný stánok s podpisovými kartami a dokonca sa pochválila, že si domov odniesla cenu ako Objav roka.

,,Práce mám veľa, som otvorená všetkému. V p*rne som 3 mesiace a asi som v tom dobrá. Som spievajúca p*rnoherečka,“ uviedla pre zmienený zdroj speváčka, ktorej mamina je z honorárov nadšená, i keď voči jej nevšednému povolaniu bola spočiatku skeptická.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mama to berie už úplne v pohode. Chcelo to čas. Bol to šok, ale teraz už sú na mňa pyšní, koľko zarábam peňazí,“ prezradila dnes 18-ročná Hanka.

Zdroj: expres.cz | Foto: TV Markíza, Instagram/rikafane_official