Každá matka, či už celibrita alebo mamička z radov obyčajných ľudí, dôverne pozná situáciu, keď má dieťa uložiť spať. Tomu sa však ani za ten svet nechce a odrazu je hladné, smädné, mrzuté a treba mu cikať. Spánok odďaľuje a vy už ste zúfalá, pretože si chcete konečne oddýchnuť. Rovnako to cíti aj Jennifer Garner, ktorá vychováva 3 deti – Violet, Seraphinu a Sama. A tak v pokojnom prostredí bazéna so sladkým hláskom nahovorila knihu, ktorá naozaj vystihuje pocity mnohých mamičiek, napriek ich nekonečnej láske ku svojim ratolestiam.

Mnohé matky si častokrát nevedia dať pri uspávaní drobcov rady a napadajú im zlé, horšie, príšerné a ešte poburujúcejšie slová, keď dieťa vymýšľa a nechce spať. Tiež ste už mali sto chutí vysloviť: ,,Do r*ti, už konečne spi!” alebo nejakú podobnú frázu? Všetky pocity matiek, dúfajúce v malý zázrak, že ich dieťa zaspí ihneď potom, čo si ľahne, zhrnul americký autor Adam Mansbach v knihe ,,Go the F**k to Sleep”, ilustrovanú Ricardom Cortésom. Je samozrejmé, že túto knihu by ste svojim deťom zrejme nečítali, ale rozhodne vyjadruje podporu pre všetky mamičky. Užite si ju v podaní Jennifer Garner a zabavte sa.

Adam dokonca vydal aj ďalšiu – ,,You have to F**king Eat”

Foto/ Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.