Natrafili ste vo svojom živote na milého sympatického muža, s ktorým si viete predstaviť spoločnú budúcnosť, ale stále pochybujete o tom, či je ten pravý? Vedci z Oxfordskej univerzity vám poradia, ako získate odpoveď na túto otázku pomocou jedinej veci!

Ústav experimentálnej psychológie vykonal pod vedením Rafaela Wlodarskeho štúdiu, do ktorej sa zapojilo viac než 900 dospelých ľudí. Výskum priniesol šokujúcu teóriu, že ženy si vedia vybrať svojho ideálneho partnera na základe bozku. Práve tento intímny kontakt údajne ženám napovie veľmi veľa o tom, či dokážu s daným mužom nájsť tú správnu chémiu a vytvoriť s ním harmonický vzťah. Týka sa to najmä pri posudzovaní chlapov, s ktorými ženy plánujú dlhodobejšiu budúcnosť. Pri tých kratších vzplanutiach na kvalitu bozkávania až tak nehľadia. Výskum tiež dokázal, že pre nežnejšie pohlavie je bozkávanie omnoho dôležitejšie ako pre mužov. Možno je to spôsobené práve tým, že ženy už pri samotnom bozkávaní skúmajú zo svojho partnera oveľa viac, než len jeho pery.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)