Odborníci zo šou Svadba na prvý pohľad spojili sympatickú čašníčku Terezu s jej českým trénerom Milanom. Chémia medzi partnermi zafungovala a dvojica žije v harmonickom vzťahu aj po skončení experimentu.

Charizmatickí manželia si plnými dúškami vychutnali rozprávkovú svadbu a najviac sa zblížili počas medových týždňov, ktoré si užili na Maledivách. Avšak po návrate z dovolenky stálo pred zamilovaným párom veľké rozhodnutie ohľadom spoločného bývania, keďže obaja žili v iných krajinách.

tereza a milan

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nakoniec sa Tereza rozhodla, že prijme partnerovu ponuku a presťahuje sa za ním do Prahy. Nové začiatky sú však spojené aj s hľadaním práce. Pôvabná blondínka tak pre Čas.sk prezradila, čomu sa momentálne venuje.

,,Už vlani som si robila kurz na predlžovanie mihalníc, no to mám skôr ako hobby. V relácii bolo uvedené, že som čašníčka, ale medzičasom som prešla do marketingu a reklamy. Momentálne pracujem na vlastnej značke, no nechcem ešte konkretizovať, o čo ide. Tomu venujem najviac energie,“ zdôverila sa nevesta. Touto správou Terka určite potešila mnohých fanúšikov, ktorí sa už teraz nevedia dočkať, kedy im predstaví pripravovanú značku.

tereza a milan

Zdroj| Foto: Čas.sk, Instagram/tvmarkizaofficial