Niektoré nevesty si potrpia na tom, aby ich družičky spolu ladili. Aj Kelsey chcela byť vo svoj veľký deň obkolesená skupinou dievčat, ktoré by aspoň trochu pôsobili ako celok. Nuž ale nestalo tak.

Čiernovlásá Američanka nechcela na svoje družičky vyvíjať nátlak, ako robia niektoré nevesty, ktoré od dievčat požadujú, aby mali úplne rovnaké outfity, poprípade im ich samy vyberú. Kamarátkam preto povedala, že si môžu obliecť, čo chcú, dúfajúc, že sa na niečom dohodnú.

Keď nevesta zbadala, v čom družičky dorazili na jej svadbu na Floride, skoro ju porazilo. Dámy totiž nespájal ani jeden prvok – každá prišla v tom, čo jej najviac vyhovovalo. Vedľa hlavnej hviezdy v bielom tak žiarila celá škála výrazných farieb a strihov šiat. „Moje družičky to zabili,“ okomentovala Kelsey svoje video, ktoré dosiahlo na Tik Toku takmer štyri milióny zhliadnutí. Niektoré komentujúce však na rozdiel od nevesty inakosť hostiek ocenili a páčilo sa im, že spolu vyzerali šik a zábavne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Družičkovské video

@hikels My Bridesmaids killed it 👸 #bridesmaids #bridesmaiddress #bridesmaidinspo #weddingday #weddinginspo #floridawedding #weddingtiktok ♬ kid fran moon – g

Video zo svadby

@hikels Details from our Islamorada wedding day! #weddinginspo #weddingday #bridallook #weddingdetails #weddingtiktok #bride ♬ I GUESS I’M IN LOVE – Clinton Kane

Zdroj/Foto: Tik Tok/hikels