Brutálna explózia v libanonskom Bejrúte otriasla celým svetom. Mnohí prirovnávajú ničivú tlakovú vlnu k Hirošime, nachádzať sa teda v tesnej blízkosti výbuchu muselo pre ľudí predstavovať neopísateľnú traumu. V osudný deň sa dokonca konala romantická svadba, no natáčanie nádhernej nevesty sa razom zmenilo na nočnú moru!

Israa Seblani sľúbila v deň tragédie celoživotnú vernosť manželovi, sršala preto absolútnym šťastím. Široký úsmev a obrovskú dávku radosti sa podarilo zachytiť na záberoch, ktoré sa mali pôvodne stať najkrajšou svadobnou pamiatkou.

V okamihu spustenia natáčania ešte nik netušil, že sa čarokrásne okamihy zmenia na boj o holý život. Video po pár sekundách zachytáva nekontrolovateľnú tlakovú vlnu po výbuchu, ktorá kameramana takmer zmietla z nôh.

V závere nahrávky je jasne vidieť, ako sa ženích spoločne s pár svadobčanmi usiluje vydesenú nevestu dostať okamžite do bezpečia. Z desivých záberov, výkrikov a paralyzujúceho rachotu všade navôkol naskakuje po celom tele husia koža!

 

Zdroj: Twitter/Reuters | Foto: Instagram/yahoosg, Twitter, streamable.com