Lucia zo šou Svadba na prvý pohľad bola ešte donedávna väčšinu Slovákom neznáma, aj keď jej tvár možno mužské osadenstvo mierne evidovalo. 29-ročná Bratislavčanka totiž v minulosti absolvovala péčkový kásting, z ktorého video je stále prístupné na internete. Lucku by ste ale na ňom možno ani nespoznali, tobôž nie teraz, keď prešla zmenou imidžu!

Sympatická inštruktorka baby plávania to aktuálne nemá vôbec jednoduché. Zo všetkých strán sa totiž na ňu valí jej nepríjemná minulosť, týkajúca sa drogovej závislosti a natočenie videa pre dospelých. To, ako veľmi Luciin život spred niekoľkých rokov otrasie s jej ženíchom Ivanom, uvidíme už dnes večer na obrazovkách Markízy. Ešte predtým sme však mohli Lucku zahliadnuť pred pár hodinami v Teleráne, kde prekvapila novou vizážou!

Stačila zmena farby vlasov a z televíznej manželky sa ihneď stala nová žena. Lucia vymenila plavé vlasy za o poznanie tmavšie v odtieni mliečnej čokolády, ktoré jej dodali poriadny šmrnc. Dnes je tak televíznej nevesty ešte väčšia kočka!

Lucia kedysi

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucia v Teleráne

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial, ivanplucinsky