Rozprávkovú udalosť na haličskom zámku má za sebou už aj piaty pár romantickej šou Svadba na prvý pohľad. Martin sa do Jany okamžite zahľadel a keď ju zbadal v obradovej sále, rozhodol sa o jej srdce zabojovať. Charizmatická fitness trénerka však nemá len peknú tváričku, ale i dokonalé krivky. 

Novomanželia si deň D poriadne užili a teraz si vychutnávajú medové týždne v Egypte. Učiteľ telesnej výchovy je z nevesty hotový a nechápe, ako si taká pôvabná žena nemohla doteraz nájsť lásku svojho života.

jana a martin svadba

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rodáčka z Popradu priznala, že jej na sociálnej sieti píše mnoho pobláznených mužov, avšak často ide o nevhodné správy, ktoré musí blokovať. 33-ročnú krásku sleduje na Instagrame viac ako 36-tisíc followerov a niet sa čomu čudovať, keďže Janka má na svojom profile naozaj zaujímavé fotografie, na ktorých možno obdivovať jej telo.

Usmievavá východniarka sa dlhodobo venuje cvičeniu, a tak sa svoju vyšportovanú postavu, samozrejme, nehanbí vystaviť na obdiv. Pozrite sa, akými zábermi v plavkách dráždi markizácka hviezdička mužské oči!

Nevestu Janku v plavkách nájdete -TU-

nevesta jana svadba

Zdroj/Foto: Instagram/janulkah,duzinko