Anthony Ferraro je muzikant, ktorý figuruje aj ako populárny motivátor. Prostredníctvom TikToku zdieľa s fanúšikmi vtipné momenty života nevidiaceho muža, no tentoraz sa mu podarilo virtuálny svet dojať svojím svadobným dňom. 

Známy mladík sa s partnerkou Kelly Anne zoznámil ešte v roku 2017. Po tom, čo spolu spoznali svet, sa minulý máj zasnúbili, pričom začiatkom tohto októbra sa zaľúbená dvojica dočkala veľkého dňa.

Kelly sa rozhodla svojho priateľa prekvapiť. Oslovila svadobný butik v Brooklyne, kde spoločne vytvorili hmatové šaty, ktoré boli ušité z rôznych príjemných a odlišných textúr. Išlo o kombináciu zamatu, hodvábu, malých čipkovaných kvetov a strapcového viazania. Milujúca kráska neskôr Anthonymu prezradila, že vyskúšala množstvo svadobných rób, no keď si konečne obliekla tú pravú, rozplakala sa.

,,Vzadu jej ukazovali aj chrbát, takže to bola ďalšia textúra. Sadli jej ako uliate,“ povedal pre portál Insider.com ženatý športovec, ktorý sa pred oltárom rozplakal. ,,Začali mi tiecť slzy, pretože som videl rukami a všetkými ostatnými zmyslami, ale najmä dotykom. Vyrazilo mi to dych,“ priznal sa TikToker. Citlivá bruneta si však dala záležať aj na iných detailoch.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Výzdoba bola vymyslená tak, aby bol ženích v bezpečí. Tyče stanu boli chránené bublinkovou fóliou a kvetmi. Hostia taktiež dostali masky na oči, aby si svadbu užili inými zmyslami ako zrakom. Video z najkrajšieho dňa novomanželov má na Anthonyho domácej platforme už viac ako pol milióna videní.

@asfvision

🤍🎥I married my camera person @turmericteatime #blind #wedding #relationshipgoals #lucky #pov

♬ A Thousand Years – Christina Perri

Foto/Zdroj: TikTok/asfvizion, Instagram/asfvizion/davidgannonphotography, Insider.com