Koncerty speváckych velikánov, medzi akých sa právom radí Lucie Bílá, so sebou vždy prinášajú neuveriteľný zážitok na celý život. Tentokrát speváčka ponúkla niečo, čo ste na slovenských koncertoch ešte nevideli. 

Vianočný galakoncert českej muzikálovej speváčky a herečky Lucie Bílej (52) si fanúšikovia vychutnali 22.11. na bratislavskom zimnom štadióne, kde nikto nepochyboval o nezabudnuteľnom zážitku. Veď už samotné krásne piesne českej slávice zaručujú úspech. No Lucka si pre svojich divákov pripravila aj niečo viac ako ktokoľvek iný na našej hudobnej scéne – neskutočne nádhernú holografickú show plnú 3D efektov.

Duet Lucie Bílej s Luciou Bílou

Dobre si pozrite nasledujúcu fotografiu. Sú na nej dve Lucky? Sú! Jedna je ale skutočná a druhá je len dokonalý hologram. „Bol to neopísateľný zážitok zaspievať si duet s Luckou Bílou – to sa mi ešte nikdy nestalo,“ vyjadrila sa pre Nový čas samotná speváčka. Pre Luciu to tak bol pravdepodobne rovnako silný okamih ako pre fanúšikov na vypredanom štadióne.

Keďže je Lucie Bílá známa dobrým vkusom, vždy dokáže ľudí ohúriť novými a novými nádhernými róbami, ktoré jej neuveriteľne sedia. Biela v podaní dokonalých šiat od Borisa Hanečku ale ide Bílej k nadpozemským obrazom najlepšie. Panna Mária, anjeli a 40-členný orchester, to všetko dotváralo nádherné ilúzie a kúzlo blížiacich sa Vianoc.

O ďalší silný moment sa Lucie postarala, keď počas nádhernej piesne Most přes minulost prišla medzi ľudí, aby si spoločne s nimi mohla túto skladbu vychutnať. Emócie z koncertu asi najlepšie vystihuje komentár od dojatej fanúšičky: „Niečo neuveriteľného. Neplakala som len dve pesničky z celého koncertu! Ten hologram. Každučký detail bol načisto DOKONALÝ. Ona bola dokonalá!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk, Instagram/ ezeiskova | Foto: Instagram/ezeiskova, luciebila_fans