V posledných dňoch sa na sociálnych sieťach prihovorilo celkom 6 populárnych osobností, ktoré avizovali, že ich kontaktovala neznáma osoba – tá ich vydiera súkromnými materiálmi. Mladý talent Martin Klinčúch hovorí o sume 160-tisíc eur

V prípade spomenutého herca zo seriálu Pán profesor má ísť o intímne video so slečnou. Dominike Kavaschovej zasa nedávajú spávať jej fotografie. Víťazovi SuperStar Adamovi Pavlovčinovi sa vyhrážajú uverejnením nového singlu. Párik Emma Drobná a Filip Šebo sa dokonca pre svoju bezpečnosť stiahol z Instagramu. Zdenka Studenková tvrdí, že sa ničoho neobáva, nakoľko žiadne chúlostivé videá alebo snímky nikdy nespravila.

Situáciu, v ktorej sa známe osobnosti ocitli, by nechcel zažiť nikto. No našla sa početná skupina podozrievavých ľudí domnievajúcich sa, že tvrdenia populárnych ľudí nie sú pravdivé. Avšak nemyslia si, že by z toho chceli nejakým spôsobom ťažiť. Podľa istých osôb má ísť o marketingový ťah v rámci šírenia osvety.

,,Toto nie je reálne podľa mňa. Už je tých celebrít zrazu veľa. Tiež je to podľa mňa kampaň o nástrahách internetu, sociálnych sietí, hackerov, a tak ďalej,“ vyjadrila svoj názor neznáma v diskusii na Facebooku. ,,Podľa mňa to nie je pravda, ale je to zas nejaká kampaň, do ktorej sa zapojili celebrity, aby si ľudia dávali pozor a nenaleteli podvodníkom,“ tvrdí ďalšia žena, pričom viac podobných reakcií si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/emmadrobna/m_klinec/adampavlovcin/donda_kawa, Facebook/Brano Kostka/Slowakwoman.sk