Rok 2018 vôbec nepraje celebritným párom. Po šokujúcich rozchoch Dary Rolins a Rytmusa Saganovcov nás tento týždeň prekvapil krach manželstva českej speváčky Lucky Vondráčkovej s hokejistom Tomášom Plekancom. Postupne sa však na porvch začínajú dostávať možné príčiny. Jednou z nich je i nevera.

Lucie Vondráčková momentálne preživa jedno z najťažších životných období. Po siedmich rokoch sa jej rozpadlo manželstvo s úspešným českým hokejistom Tomášom Plekancom. A hoci obaja mlčia a každý sa s trpkým rozchodom vysporadúva po svojom, na verejnosť prenikla šokujúca informácia o tretej osobe.

Lucie Vondráčková

Je za tým nevera?

Po tom, ako médiá zaplavili informácie o rozchode Lucky a Tomáša, začali sa pod článkami zbierať rôzne komentáre. V jednom z nich sa objavilo meno českej tenistky Lucie Šafářovej. „Plekanec bol na dovolenke ani nie mesiac dozadu s Luckou Šafářovou a ďalšími ľuďmi. Bývali i jedli sme vedľa nich. Na večeru chodil len so slečnou Šafářovou,“ napísala neznáma žena ako reakciu k informácii o rozvode.

Pridala sa však k nej i ďalšia, čo nasvedčuje tomu, že na romániku medzi hokejistom a tenistkou zrejme niečo bude. „Už ju s Luciou S. vraj podvádzal dlho. Nech si nájde niekoho lepšieho.“ Je možné, že tieto špekulácie zatočili aj so samotnou Šafářovou, včera totiž prehrala zápas v Kanade, kam, mimochodom, odletel i Plekanec.

Lucie Šafářová
Lucie Šafářová

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)