Rok 2018 vôbec nepraje celebritným párom. Po šokujúcich rozchoch Dary Rolins a Rytmusa Saganovcov nás tento týždeň prekvapil krach manželstva českej speváčky Lucky Vondráčkovej s hokejistom Tomášom Plekancom. Postupne sa však na porvch začínajú dostávať možné príčiny. Jednou z nich je i nevera.

Lucie Vondráčková momentálne preživa jedno z najťažších životných období. Po siedmich rokoch sa jej rozpadlo manželstvo s úspešným českým hokejistom Tomášom Plekancom. A hoci obaja mlčia a každý sa s trpkým rozchodom vysporadúva po svojom, na verejnosť prenikla šokujúca informácia o tretej osobe.

Lucie Vondráčková

Je za tým nevera?

Po tom, ako médiá zaplavili informácie o rozchode Lucky a Tomáša, začali sa pod článkami zbierať rôzne komentáre. V jednom z nich sa objavilo meno českej tenistky Lucie Šafářovej. „Plekanec bol na dovolenke ani nie mesiac dozadu s Luckou Šafářovou a ďalšími ľuďmi. Bývali i jedli sme vedľa nich. Na večeru chodil len so slečnou Šafářovou,“ napísala neznáma žena ako reakciu k informácii o rozvode.

Pridala sa však k nej i ďalšia, čo nasvedčuje tomu, že na romániku medzi hokejistom a tenistkou zrejme niečo bude. „Už ju s Luciou S. vraj podvádzal dlho. Nech si nájde niekoho lepšieho.“ Je možné, že tieto špekulácie zatočili aj so samotnou Šafářovou, včera totiž prehrala zápas v Kanade, kam, mimochodom, odletel i Plekanec.

Lucie Šafářová
Lucie Šafářová

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram