V mnohých prípadoch si myslíme, akého máme po svojom boku úžasného muža, avšak možno ani netušíme, čo vystrája za našim chrbtom. Nevera totiž nie je cudzia ani Slovákom a budete sa čudovať, koľko je medzi nami klamárov.

Nevera milovaného partnera je nočná mora každej z nás. Bohužiaľ, je súčasťou mnohých domácností a dokonca i takých, kde na prvý pohľad všetko funguje, ako má. Dôkazom je prieskum stránky infidelidating, ktorá tvrdí, že len 44, 33 % respondentov nepodviedlo svoju polovičku ani raz.

Na druhej strane až 38 % neverných svojmu partnerovi zahlo za posledné dva roky viac ako desaťkrát. Čo vás možno neprekvapí, nevernejší sú vraj muži, i keď výsledky vyplývajú len z toho, čo neverníci priznali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Príčiny, prečo sa ľudia uchyľujú k nevere, sú rôzne. Z prieskumu vyplýva, že 39,15 % respondentov hľadalo len fyzické potešenie. Čo sa týka emocionálneho uspokojenia, to priviedlo k inej osobe 17,99 % Slovákov a obe pohnútky sa podpísali pod neverou 42,86 % z opýtaných. Na záver už možno len konštatovať, že je naozaj smutné, koľkí z nás hrajú pred svojím partnerom divadlo.

Zdroj: Čas.sk | Foto: depositphotos.com