Zrejme žiaden z verných fanúšikov prominentnej kráľovskej rodiny by si nemyslel, že manželstvo najobľúbenejšej dvojice britského národa raz postihne škandál obrovských rozmerov! Neuveriteľné sa však stáva realitou a sympatický princ William spolu s milovanou Kate Middleton čelia nechutným obvineniam.

Zahraničné médiá v posledných dňoch zaplavili správy o tom, že prvorodený syn nebohej lady Diany svojej drahej polovičke už nejaký čas zahýba. 5-členná rodinka, ktorá doteraz predstavovala vzor rozprávkovej idylky, sa tak otriasa v základoch.

william kate

Princ William mal totiž krásnu Kate podviesť s rodinnou známou Sarah Rose Hanbury, markízou z Cholmondeley. Hovoí sa, že členka spriatelenej urodzenej famílie spolu s manželom Lordom z Cholmondeley navštevovali sídlo vojvodu a vojvodkyne z Cambridge za účelom blízkych návštev pravidelne.

Čo je ale na tejto aférke ešte zaujímavejšie, je údajná reakcia slávnej trojnásobnej mamičky. Napriek tomu, že William akékoľvek fámy o nevere zaryto popiera a na šíriacich sa článkov týkajúcich sa nelichotivej témy sa vraj len smeje, jeho manželka mala zatiaľ nariadiť, aby boli Sarah Rose spolu s manželom vyškrtnutí zo zoznamu priateľov.

K nepríjemnej záležitosti sa už vyjadril aj kráľovský reportér tvrdiac, že sa jedná len o vymyslené klebety. Údajne mali obidve poškodené strany zvažovať aj právne kroky, no zatiaľ k tomu nedošlo. Skutočná pravda tak nateraz zostáva za múrmi kráľovského paláca, no fámy tohto druhu by mohli na idylickom manželstve obľúbenej dvojice zanechať nepekné stopy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

william kate

Zdroj: Cosmopolitan.com | Foto: Instagram/williamkatecambridge, meghanmarkle_official, Wallpapercave.com