Manželstvo Ivana Táslera a jeho ex Aničky sa rozpadlo po siedmich rokoch. Spočiatku bol tento pár na súkromné informácie skúpy, no potom, čo bol známy muzikant zachytený s novou príťažlivou brunetkou, išla prominentná dvojica s pravdou von a rozchod potvrdila. Avšak Ivan prezradil nové skutočnosti, ktoré objasňujú, ako a kde sa s novou partnerkou spoznali. Bola to nevera? 

Minulý rok sa zo svojho veľkého dňa tešili režisér a choreograf Jano Ďurovčík a herečka Barbora Hlinková. Na tejto svadbe si zaspieval aj známy hudobník Ivan Tásler. ,,Nie je to bežné. Nie som ten typ, ktorý by chytil gitaru a začal spievať pri táboráku. Vlastne ani neviem hrať veľa piesní okrem svojich a možno Riša Müllera. Na Janovej svadbe to bolo vopred dohodnuté s Ondrejom Kandráčom. Povedali sme si, že urobíme niečo špeciálne. Jano je človek, ktorý dal do našich spoločných projektov srdce a to si budem vždy vážiť,” povedal Prešovčan pre Nový čas.

Okrem toho, že pre východniara išlo o naozaj špeciálne vystúpenie, na tejto svadbe sa udialo niečo ešte unikátnejšie a pre obľúbeného speváka významnejšie. ,,Ja som bol v dobe, keď som začal nový vzťah, s exmanželkou už rozídený. Mali sme vlastné domácnosti a jediné, čo sme urobili, bolo, že sme išli spolu na spomínanú svadbu Ďurovčíkovcov. Považovali sme to za normálne a na druhej strane nám neprišlo najvhodnejšie povedať ľuďom, ktorí sa idú brať, že my sa ideme rozvádzať,” ozrejmil známy hudobník. ,,No a na tej svadbe sme sa stretli s Denisou, a to je najpodstatnejšie,” prezradil líder skupiny IMT Smile, ktorému sa zrejme ani nesnívalo, že na kamarátovej svadbe, kde prišiel s manželkou, stretne novú lásku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/denisaverna/imtsmile