Zuzana Kubíková, študentka Evanjelického bilingválneho gymnázia z Martina, sa stala hitom internetu! Jej nevinná fotografia spôsobila obrovský záujem ľudí po celom svete, a dokonca aj samotného Instagramu!

Obyčajná fotografia s ešte obyčajnejším, avšak napriek tomu krásnym námetom spôsobila vo svete veľkú “melu”. Zuzka sa rozhodla, že každý jeden deň si napíše na papierik niečo, za čo je vďačná v ten konkrétny deň. Vzniklo tak 365 papierikov s poďakovaniami, ktoré sa nakoniec rozhodla odfotografovať. To jej však ešte ani vo sne nenapadlo, čo tým spôsobí.

Fotografiu zazdieľal aj samotný Instagram a mladá dievčina tak získala vyše 800 000 likeov. To však nie je všetko! Jej ďalšiu fotografiu zdieľal Instagram taktiež s ešte väčším úspechom. Obyčajné skromné dievča tak získalo vyše 4 000 followerov za pár hodín, čo ju mimoriadne prekvapilo. Oslovila naozaj státisíce ľudí a sama dúfa, že pre nich ostane inšpiráciou, pretože si treba uvedomovať, čo človek v živote naozaj má. Áno, niekedy práve tak obyčajná vec, ako je fotografia s úžasným posolstvom, dokáže ozajstné divy!

Fotka, ktorá spôsobila “veľký rozruch” po celom svete :)

Instagram sa rozhodol uverejniť aj ďalšiu Zuzkinu fotografiu, ktorá mala ešte väčší “úspech”

Zuzka Kubíková

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)