Jedinečná a fenomenálna speváčka Jessie J, ktorá svojimi hitmi ,,Price Tag” či spoluprácou s Arianou Grande a Nicki Minaj v skladbe ,,Bang Bang” ovládla hitparády a rádiá po celom svete, má na konte ďalšiu ,,spoluprácu”. Tentokrát si hviezda s dokonalým úsmevom zaspievala duet so slovenskou speváčkou Veronikou ,,Ronie” Adamičkovou!!!

No môže toto byť??? Úspech, ktorý sa podaril krásnej speváčke Ronie, kedysi členke skupiny ,,For Someone”, je skutočne jedinečný! Svetová hviezda Jessie J, ktorá naspievala množstvo hitov, si so Slovenkou zaspievala skladbu ,,Flashlight”, ktorá sa stala ústredným singlom mimoriadne úspešného filmu ,,Ladíme 2″ s Annou Kendrick či Rebel Wilson. Aj keď má video viac ako rok, Ronie sa ním pochválila na Instagrame až teraz. A dobre urobila, fanúšikovia sú totiž z jej výkonu so svetovou star doslova nadšení. A my tiež! :)

Stlačením malých šípok doprava môžete vidieť celkovo tri videá!

 

Jessie J- Flashlight

Ronie- Bonnie & Clyde

Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj- Bang Bang

Foto/Video: Instagram, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)