Tento muž bol pred trinástimi rokmi iba sfetovanou troskou, ktorú nezaujímalo nič iné, iba to, ako a kde zoženie svoju dávku. Potom sa v ňom však niečo zlomilo a z bezdomovca sa stal milionár, ktorého navštevujú známe celebrity zo svetového showbiznisu. Ako sa mu to podarilo?

Khalil Rafati bol ešte pred pár rokmi bezdomovcom závislým na drogách. Motal sa v uliciach Los Angeles a okrem poriadnej dávky heroínu ho nezaujímalo absolútne nič. Keď jedného dňa spadol až na úplne dno a jeho život visel doslova na vlásku, ozval sa v ňom vnútorný hlas s varovným signálom.

Povedal si, že takto už viac nechce žiť a že svoj život musí okamžite zmeniť. V roku 2007 začal pacientom ponúkať rôzne ovocné a zeleninové šťavy, ktoré najprv vyrábal výhradne iba pre podporu svojho zdravia. Tu sa mu podarilo vytvoriť portfólio pre svoje budúce podnikanie.

 

Postupom času sa mu začalo dariť natoľko, že sa mu podarilo rozbehnúť vlastnú firmu SunLife Organics. Khalil rozšíril svoj podnik na reťazec a dnes je z neho milionár, ktorý zamestnáva ľudí s podobným osudom ako mal on. Pomáha im dostať sa z dna na povrch, avšak očakáva od nich tvrdú prácu. Sám veľmi dobre vie, že cesta z drogového pekla na výslnie bola náročná, ale rozhodne stála za to.

Dnes jeho bary s džúsmi prosperujú a je hlboko za vodou. Medzi jeho klientelou nájdete Davida Duchovneho alebo frontmana skupiny Red Hot Chilli Peppers Anthonyho Kiedisa. Khalil je skvelým dôkazom toho, že pevnou vôľou a tvrdou prácou sa da dosiahnuť všetko, len treba chcieť!

 

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.