Jennifer Lopez, jedna z najkrajších žien a umelkýň celého sveta, sa len prednedávnom rozišla so svojim mladším partnerom Casperom Smartom a už vystrkuje rožky. Krásna JLo totiž neodolala a počas odovzdávania ceny latino Grammy venovala horúci bozk jednému z výhercov, a to priamo svojmu exmanželovi Marcovi Anthonymu!

Ak odovzdať cenu, tak jedine vo veľkom štýle! Zjavne toto si povedala krásna latino diva a matka dvoch detí Jennifer Lopez, ktorá odovzdávala cenu latino Grammy za umelca roka. Ocenenie si vyslúžil speváčkin bývalý manžel a spevák Marc Anthony, ktorý si s krásnou star dokonca zaspieval na jednom pódiu. Ej, veď ako sa vraví, stará láska nehrdzavie! 3:-)

Foto: cloudpix.co, GettyImages | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)