Pamätáte si ešte na honosnú svadbu Evky a Lukáša z Michaloviec? Pompézne oslavy životných udalostí na východnom Slovensku ňou ani zďaleka nekončia. Takto vyzerajú krstiny za neuveriteľných 30 000 eur!

Obyvatelia Michaloviec boli svedkami oslavy krstu, aká sa len tak nevidí. Manželia Krveľovci krstili svojho tretieho potomka, malého Marcelka. Rodina na oslave nešetrila, honosné dary pre malé bábätko sa počítali v tisíckach eur. Chlapčeka blízki obdarovali zlatom, podbradníčkom s britskými librami, drahými darčekovými košmi a, samozrejme, eurami.

Redaktor Gipsy Television vyspovedal pri tejto udalosti mamičku, otca rodiny aj krstného otca malého chlapčeka, všetko za zvukov tradičnej rómskej muziky. Otec najprv nechcel prezradiť koľko za krst s manželkou utratili, ale podľa videa z produkcie Gipsy Television to bude okolo 30 000 eur.

Medzi pozvanými hosťami nechýbal ani celebritný hosť, účastník reality show Farma, Reza Givili spolu s partnerkou Božkou Candrákovou. Reza zúčastnených zabával aj svojim spevom.

Rodičia troch detí sa zhodli, že ich rodina sa už ďalej rozrastať nebude, no všetci ich potomkovia mali krsty rovnako honosné. Malý Marcelko sa o svoju budúcnosť rozhodne obávať nemusí, súdiac podľa jeho krstu bude so súrodencami vyrastať v prepychovovom bohatstve!

Zdroj/Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivetka
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.