Obrovská tragédia, ktorá zničila život mamičky dvoch detí. To všetko sa udialo následkom obyčajnej výmeny názorov, ktoré sú bežné v každom vzťahu. Mladá žena po útoku svojho “milujúceho” partnera utrpela ťažké zranenia.

Toto naozaj nie je normálne! Pre obyčajnú hádku na benzínovej pumpe polial 33-ročný muž svoju partnerku benzínom a bez milosti ju podpálil. Žena utrpela ťažké zranenia a popáleniny v rozsahu 80 %. Pokus upáliť svoju partnerku zaživa mu našťastie nevyšiel, aj keď mamička dvoch krásnych dievčat leží už niekoľko mesiacov v nemocnici a podstúpila šokujúcich päťdesiat operácií, jej stav je vraj stabilizovaný. Judy okrem problémov s dýchaním prišla aj o dva prsty a o uši. Momentálne sa čaká na rozsudok, ktorý určí výšku trestu psychopata Michaela Slagera. Už len dúfať, že tento smrad z basy nikdy nevylezie!

michael-slager
Tvár hajzla, ktorý chcel upáliť partnerku za živa

Foto/Video: 10tv.com, youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.