Matka zohráva v živote dieťaťa tú najdôležitejšiu úlohu. Vždy nás pochopí, povzbudí, uteší, zahrnie láskou a na každý problém nájde to najvhodnejšie riešenie. 25-ročná Austrálčanka Alice Hohenhaus s hrdosťou môže povedať, že má najúžasnejšiu maminku na svete. Urobila pre ňu totiž niečo, čím splnila jej najväčší sen.

V mladosti Alice bojovala so zákernou chorobou, vďaka ktorej jej lekári oznámili najhoršiu správu, ktorú nechce počuť žiadna žena. Šanca splodiť dieťa bola v jej prípade, žiaľ, úplne mizivá. Jedného dňa sa jej sen o otehotnení splnil, avšak netrvalo dlho a svoje vytúžene dieťatko potratila. Zdravotne na tom bola veľmi zle a šance, že v buducnosti donosí dieťa, už boli takmer nulové. Alice z toho bola úplne zúfalá a deprimovaná, kedže s partnerom veľmi túžili po bábätku.

Jej milovaná mama Theresa (46) však prišla s jedinečným návrhom, s ktorým každému doslova vyrazila dych. Jej dcéra je pre ňu všetkým a jej šťastie je pre ňu prvoradé. Hoci sa obávala, ako na návrh zareaguje, ponúkla sa, že jej babäbatko vynosí. Z celého procesu umelého oplodnenia mala naozaj strach, predsa len už nie je najmladšia. Napokon všetko zvládla bravúrne a svoju vytúženú vnučku priviedla na svet prirodzeným spôsobom. To, čo urobila pre svoju dcéru je skutočne obdivuhodné. Sila materínskej lásky nás vždy dôkáže prekvapiť a povzbudiť.

image image image

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.