Ako si predstavujete vašu vysnenú prácu? Home office? Luxusný plat? Alebo stačí, že neťaháte dvanástky? Spoločnosť RoyalCarribean je zrejme zamestnávateľom milénia! Svojim zamestnancom totiž platí za cestovanie do exotických krajín a jedinou ich úlohou je všetko dôkladne zdokumentovať a zavesiť na sociálnu sieť!

Chceli by ste byť amatérskou fotografkou na výletnej lodi? Všetko, čo musíte spraviť, je zachytiť minimálne tri dych-vyrážajúce snímky za deň a uverejniť ich na sociálnej sieti Instagram. Podmienky sú jednoduché, cvaknite perfektný výhľad, skvelú zábavu na palube a zaujímavých ľudí. Hotovo. Zarobené.

Myslíte si, že to znie až príliš dobre, aby to bola pravda? Háčik bude zrejme v kvante uchádzačov o túto neuveriteľnú stáž. Spoločnosť vyhlásila celosvetový konkurz a ambicióznych mladých ľudí, ktorí sa o prácu uchádzajú, bude zrejme neúrekom.

praca snovpraca snovpraca snovpraca snovpraca snovpraca snovpraca snovpraca snovpraca snovpraca snov

Zdroj: blog.pairade.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivetka
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.