Moderátor Sajfa si momentálne užíva so svojou krásnou manželkou Veronikou medové týždne na čarovných Maledivách. Sympatickí mladomanželia pravidelne prinášajú vydarené vlogy, na ktorých neraz prezradia aj zaujímavé pikantnosti zo svojho súkromia. Kým niektorí fanúšikovia hviezdneho páru oceňujú podrobnú videoprehliadku ostrova zamilovaných, ostatných zaujalo temné tajomstvo, ktoré pred svetom s miernymi obavami odhalila pani Cifrová Ostrihoňová. :)

Sajfove pravidelné vlogy z exotickej destinácie Maledivy, prinášajú jeho fanúšikom autentický náhľad do života celebritnej dvojice. Na ostatnom vlogu sa moderátorova pani manželka zverila subscriberom s temným tajomstvom zo svojho najosobnejšieho súkromia. Jednému z pozorných sledovateľ vlogov sympatického páru totiž padol do oka nezvyčajný tvar prstov krásnej Veroniky Ostrihoňovej. V komentári teda označil jej prsty za “bratislavské párky reznuté Shrekom”.

Veronika celú situáciu poňala humorne a svoje ,,temné tajomstvo” sa nebála ukázať celému svetu. Palec, okolo ktorého sa strhla komentárová diskusia, ukázala bez hanby do kamery so slovami: ” …volám ho môj kýpeť, no a keďže to už teda vyplávalo na povrch aj vo vlogoch, aj keď som sa snažila to nejakým spôsobom zakrývať, … verím, že toto moje odhalenie pomôže aj ďalším ľuďom, ktorí majú podobný problém…”, dodala s úsmevom blondínka. Netají sa ale tým, že v minulosti už skúšala zistiť, či existuje plastika prstov. :)

Zdroj: Youtube | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Iveta V
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.