Spomínate si na postavu Charlieho upratovačky zo seriálu Dva a pol chlapa? Objemnejšia Bertu mala vždy v zálohe nejakú uštipačnú poznámku, no hoci herečka v marci oslávila 73 rokov, pri pohľade na jej fotky z minulosti vám padne sánka! 

Ironickú Bertu v sitcome Dva a pol chlapa stvárnila americká herečka Conchata Ferrell. Táto úloha vedľajšej postavy v seriáli ju počas hereckej kariéry preslávila najviac, no jej filmové pôsobenie je omnoho bohatšie. Objavila sa napríklad v hororovej komédií Krampus (2015) a malú úlohu si zahrala aj v romantickej komédií Pán Deeds (2002).

#VoceSabia: #ConchataFerrell a Berta de #TwoAndAHalfMen faz aniversário hoje. #EsporteNerd

A post shared by EsporteNerd (@esportenerd) on

Conchata sa pohybuje na filmovej scéne už niekoľko desiatok rokov. Jej začiatky sa datujú až do roku 1976, kedy si zahrala v dráme Network. Je naozaj ťažké si herečku predstaviť aj inak, ako v úlohe Charlieho upratovačky s vždy pohotovou štipľavou poznámkou, ktorá dokázala v momente rozosmiať široké publikum. V minulosti však vyzerala Ferrell úplne inak!

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.