Presne pred rokom sa Avril Lavigne postarala o veľkolepý comeback na hudobnú scénu, keď po dlhej odmlke v deň svojich narodenín zverejnila na YouTube videoklip ku krásnej balade Head Above Water. Všetci fanúšikovia tak pevne verili, že speváčka ohlási i turné. To sa však udialo až teraz!

Keď sa v roku 2002 objavil v hudobných rebríčkoch singel Complicated, nikto netušil, kto je tá pojašená sedemnástka so skejtom v ruke a kravatou na krku. Všetky tínedžerky však zrazu chceli vyzerať ako ona a mladí chlapci sa nehanbili priznať, že sa im páči ženská interpretka. Krátko nato bola z Avril Lavigne doslova celosvetová hviezda a dokonca najmladšia ženská sólová umelkyňa, ktorej sa vďaka debutovému albumu Let Go podarilo dosiahnuť prvú priečku v britskej hitparáde.

Avril Lavigne

Rokmi sa z talentovanej puberťáčky stávala zrelá žena, ktorej sa za svoju kariéru podarilo vydať šesť sólových albumov, pričom od predposledného Avril Lavigne po posledný Head Above Water mala známa Kanaďanka až sedemročnú pauzu. Fanúšikovia tak už ani nepredpokladali, že sa im niekedy svoj idol podarí vidieť a počuť aj naživo. Neuveriteľné sa ale premenilo v skutočnosť – autorka pop rockových megahitov pred pár týždňami vyrazila na turné Head Above Water Wour Tour 2020, v rámci ktorého navštívi i Európu!

Avril Lavigne

Podľa informácií zverejnených na oficiálnej stránke obľúbenej speváčky by sa mala šou uskutočniť na viacerých európskych miestach. Hoci Bratislavu, kde koncertovala v roku 2005, zo zoznamu plánovaných návštev vynechala, vystúpením poctí aspoň blízku Viedeň a Prahu. V hlavnom meste Rakúska sa blondínka predstaví 22. marca 2020 a o deň neskôr sa ukáže v českej metropole  Okrem toho ju budete môcť zažiť live napríklad v Amsterdame, Paríži, Miláne, Londýne či Mníchove.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Avril Lavigne – Complicated

Zdroj: avrillavigne.com | Foto: Twitter, gludy.com