Kto by nemiloval zvieratá? Malé či veľké, pes či mačka. Sú to naši blízki priatelia, dôverníci a maznáčikovia. Vytvárame si k nim blízky vzťah a stávajú sa súčasťou našich životov. Aj vo zvieracej ríši sa však vytvárajú silné putá, ktoré trvajú niekedy aj po celý život. Keďže príroda je mocná čarodejnica, niekedy môžu vzniknúť aj vskutku netradičné spojenia.

Rozkošné, ba priam neuveriteľné priateľstvo sa vytvorilo medzi africkou slonicou Bubbles a čiernou labradorkou menom Bella. Obe slečny si spoločne nažívajú v Myrtle Beach Safari v Južnej Karolíne.

Twins

Bubbles bola zachránená v Afrike v roku 1980 neziskovou organizáciou, pretože jej rodina boli zabitá pytliakmi kvôli slonovine. Krásna slonica mala šťastie, že prežila. Táto organizácia sa snaží ochraňovať divoké zvieratá a aj miesta, v ktorom žijú. Potom, čo sa jej ujali, pomaly rástla a raz u nej objavili veľkú záľubu v kúpaní. Okrem toho miluje váľanie sa v piesku ako každý slon. Keďže žije v blízkej prítomnosti svojich ošetrovateľov po dobu 24 hodín denne a 7 dní v týždni, vytvorili sa medzi nimi omnoho hlbšie vzťahy založené na dôvere a porozumení.

Napriek tomu je jej najväčšou kamoškou práve labradorka Bella. Nevedia si bez seba predstaviť deň a na každodennom poriadku je spoločná prechádzka a šantenie vo vode. Keďže im malý bazén už nestačil, vymenili ho za rieku. Tu Bubbles hodí tenisovú loptičku svojim chobotom do vody a Bella do nej v momente skáče a vracia sa k nej naspäť, aby to zopakovala. Nebol by deň, kedy by sa spoločne nehrali.

Twins

Toto priateľstvo sa stalo svetovou senzáciou, pretože takéto spojenie sa len tak často nevidí. No nie sú úžasné? :)

Foto: Facebook Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.