Dara Rolins je nielen skvelou speváčkou a inšpiratívnou módnou ikonou, taktiež je aj milujúcou matkou 5-ročnej Laury, ktorá sa začína čím ďalej tým viac podobať na svoju krásnu mamu! 

Slovenská speváčka rozhodne miluje byť mamou. So svojou dcérou sú výborné kamarátky a tvoria skvelo zohratý tím. Laura rastie ako z vody a stále viac a viac sa ukazuje, že malá kráska zdedila črty po mame. Stačí porovnať fotky s archívnymi zábermi zo začiatkov Darinej kariéry a hneď máte pocit, že ste sa vrátili v čase.

Laura zdedila po mame rovnaký šibalský úsmev a energický pohľad. Túto podobu si všimla aj samotná speváčka. Nedávno pridala na svoj Instagram fotografiu seba ako dievčatka s popisom: ,,Vždy, keď sa pozerám na Lolu, vidím v nej kúsok tejto malej Darinky:) Sranda jak má história vo zvyku sa opakovať,”

A my musíme jednoznačne súhlasiť! Ostáva nám len dúfať, že malá Laura zdedí okrem krásy aj mamin dobrý vkus a spevácky talent!

 

 

 

Ja a moj maly netopier na dnesnej Halloween party🙌🏼🎃🎉:) #Mavis

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Foto: Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.