Neuveriteľná práca mladej kozmetičky Goar už stihla obletieť celý svet. Vďaka svojim šikovným rukám si vyslúžila mnoho pochvál, no beauty artistka nezaháľa a do sveta sa opäť dostali jej úžasné make-up transformácie.

Dychberúce premeny Goar Avetisyan sleduje mnoho ľudí po celom svete, medzi ktorými sú nielen bežní smrteľníci, ale zaiste aj jej kolegovia z brandže. V tejto komunite vďaka svojim výsledným dielam zaiste vytŕča spomedzi davu ostatných členov, pre ktorých by mohla byť v ich práci obrovskou inšpiráciou. Sympatická kozmetička sa dokonca môže pochváliť aj tým, že hranica jej sledovateľov na Instagrame čoskoro prekročí hranicu troch miliónov!

Jej šikovnými rukami prešlo už mnoho dievčat, mladších či starších žien, ktoré doslova premenila na očarujúce hviezdy večera. Make-up artistka presne vie, v ktorom prípade má len zvýrazniť či podčiarknuť prirodzenú krásu, no niekedy využije schovaný ženský potenciál a pomocou šminiek ho ukáže celému svetu. Goar do sveta opäť vypustila pár z jej neuveriteľných premien a je dosť možné, že vám znova v niektorých prípadoch padne sánka.

Goar a jej ďalšie mimoriadne premeny

Video: Youtube | Foto: Youtube, Instagram, giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.