Neuveriteľné premeny svetových celebrít! Tieto detské tváričky by ste dnes už nespoznali

Vidíme ich vo filmoch, na titulných stránkach časopisov, často sa stávajú našimi idolmi či dokonalými predstavami životných partnerov. Ako však vyzerali pred rokmi, keď ich jedinou replikou bol anjelský detský smiech? Pozrite sa na známe hviezdy v časoch, kedy ešte netušili, že dnes budú našimi snami!

 

JOHNNY DEPP

John Christopher Depp II sa narodil v roku 1963 v Owensboro, Kentucky. V šestnástich rokoch skončil so školou, aby sa naplno venoval hudobnej kariére so svojou kapelou The Kids, s ktorou sa vydal do Los Angeles. Tam sa zoznámil so svojou prvou manželkou Lori Allisonovou. Vďaka nej sa Johnny dostal k filmovému umeniu, napriek tomu, že ich vzťah netrval dlhšie ako dva roky. Okrem jeho búrlivého spolunažívania s modelkou Kate Moss tvoril pár s Winonou Ryder, Vanessou Paradis a momentálne je ženatý s nádhernou Amber Heard.

Prvú úlohu získal vo filme ,,Nočná mora v Elm Street“, po ktorej nasledovala rola detektíva Hansona vo filme ,,21 Jump Street“. Dnes ho môžete vidieť v najrôznejších postavách filmových snímok, ako napríklad Jacka Sparrowa (Piráti z Karibiku), Klobučníka (Alica z krajiny zázrakov), extravagantného továrnika z filmu Charlie a továreň na čokoládu či básnika z historického diela Libertine.

1
Johnny Depp, 10rokov
2
20ročný frontman kapely The Kids, ktorá existuje dodnes
3
A takto sa z malej hviezdičky stal filmový symbol mnohých žien

BRAD PITT

William Bradley Pitt, narodený 18. decembra 1963 v Oklahome, sa už od malička zaujímal o film, účinkoval v reklamách a účastnil sa mnohých konkurzov.

Od seriálu ,,Dallas“ sa dostal k filmu ,,Cutting Class“ a práve to bol zásadný krok v jeho hereckej kariére. Stal sa jedným z najpríťažlivejších hercov v Hollywoode a dnes je šťastne ženatý s Angelinou Jolie. Vidieť ste ho mohli vo filmoch Trója, Pán a pani Smithovci, Zoznámte sa, Joe Black, Legenda o vášni, či Svetová vojna Z.

4
Brad Pitt, 14 rokov
5
William Bradley Pitt, keď mal 20 rokov
6
Brad Pitt, Zlatý glóbus 2016

 

Pozrite sa aj na ďalšie celebrity v skorom ranom veku, spoznali by ste ich?

10

11

Foto: Pinterest