Ako to už býva zvykom, žiadna svadba sa nezaobíde bez istej dávky alkoholu. Nebolo to inak ani na čínskej svadbe, ktorá sa začala nevinne, no skončila hotovým peklom. To, čo sa stalo mladej družičke, svadobčania len tak skoro nerozdýchajú!

Po tom, ako Yang (28†) na podnet jedného zo svadobčanov vypila veľký pohár 40-60 percentnej pálenky, skolabovala. Podľa záznamu zachytenom na videu, si muž silnú pálenku Baijiu lial do úst priamo z fľaše. Keď Yang skolabovala, muži sa jej prvotne smiali a naložili ju na batožinový vozík. Keď zistili, že nežartuje, v bezvedomí ju odviezli do nemocnice.

Celá svadba sa skončila nečakanou a veľmi zdrvujúcou správou. Po štyridsiatich minútach lekári mladú Yang vyhlásili za mŕtvu. Za jej rýchlu smrť sa podpísala otrava alkoholom a zadusenie zvratkami. Tento príbeh so smutným koncom je varovným prstom pre všetkých, ktorí pri pití alkoholu nepoznajú svoje hranice. Alkohol je tichý zabiják, ktorý sa dostaví vtedy, keď ho nečakáte.

Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.