Každý má svoje idoly, ktorými sa inšpiruje, no 33-ročná Tiffany Taylor svoj obdiv zobrala až príliš vážne. Ako sama hovorí, všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď sa doslova zamilovala do životného štýlu aj vzhľadu krásnej a charizmatickej Ivanky Trump, najstaršej dcéry ropného magnáta a čerstvo zvoleného prezidenta USA, Donalda Trumpa. 

Mamička troch detí, tak nasledujúcich osem mesiacov podstupovala chirurgické zákroky, aby sa čo najviac podobala svojmu idolu. Najväčšou inšpiráciou pre ňu boli elegantné a klasické črty tváre krásnej Ivanky. Pre dosiahnutie totožného vzhľadu podstúpila dve operácie poprsia, liposukciu, lifting tváre, operáciu očných viečok a dva zákroky na úpravu nosa. To všetko stálo mladú ženu neuveriteľných 60 000 dolárov! Zatiaľ čo mnoho ľudí sa snaží svoje premeny prostredníctvom plastickej chirurgie zatajiť, Tiffany je na svoju premenu patrične hrdá a rada sa pochváli fotografiami pred a po zákrokoch. Sama priznáva, že aj keď je s transformáciou spokojná, stále nevyzerá na nerozoznanie od dcéry amerického prezidenta. Ktovie, možno keď sa kráske zahoja posledné pooperačné ranky, bude vo svojej premene pokračovať ďalej.

Tiffany Taylor

7

10

Ivanka Trump

iva

Zdroj Foto/Video: Youtube, walldevil.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.