Vzťahy sú komplikované a hoci mnohé z nich na prvý pohľad pôsobia šťastne, ich hlavní hrdinovia to tak vôbec cítiť nemusia. Pri partnerovi ich preto častokrát drží len zvyk či strach zo samoty. Ak do tejto skupiny patríte i vy, pohnúť sa ďalej vám možno pomôže mladý Daniel Sloss.

Daniel Sloss nie je vo svete žiadnym neznámym pojmom. Ide o 28-ročného stand-up komika, ktorý minulý rok dokonca navštívil i Slovensko. A hoci monológy tohto sympaťáka pôsobia mimoriadne vtipne, jeho slová sa zakladajú na veľkom kuse pravdy – častokrát ľuďom dokážu otvoriť oči až natoľko, že sa rozhodnú pre radikálny krok, akým je rozchod.

Brit zvykne počas svojich výstupov položiť do pléna dve, na prvý pohľad jednoduché, otázky, na ktoré by si mal každý z prítomných sám odpovedať. ,,Naozaj boli moje ostatné roky len stratou času? Chcem život, ktorý mi ešte ostáva, premrhať?” Práve po týchto vetách sa ľudia začali zamýšľať nad vzťahmi a nad tým, či sú po boku partnera šťastní.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako sa ukázalo, mnohí dospeli k záveru, že so svojím životom vôbec spokojní neboli. Daniel totiž u viac ako 50 tisíc dvojíc z celého sveta spôsobil rozchod, zrušenie zásnub a rozvody, pričom niektorí mu dokonca na sociálnej sieti verejne poďakovali. ,,O mesiac som sa mala vydávať. Daniel, ďakujem za prebudenie. Všetko som zrušila a idem na dovolenku. Nech žije sloboda,“ oznámila neznáma žena, ktorej stačili Danove otázky k tomu, aby pochopila, že život, akým žila dovtedy, ju nerobil šťastnou. Tak čo, skúsite si dané otázky položiť i vy?

Zdroj: newsweek.com | Foto: Instagram/danielsloss