Premena tejto dvadsaťjedenročnej dievčiny je absolútne neuveriteľná. Donedávna žila rebelským, punkovým životom s ružovými vlasmi, vyholenou hlavou, piercingmi, extravagantným make-upom a do očí bijúcim oblečením. Dnes je však všetkému koniec! Pozrite sa, ako sa zo škaredého káčatka stala krásna labuť.

Mel žila životom zasväteným punkovému štýlu. Mnoho ľudí ju za jej neprirodzený, verejnosť poburujúci zjav odsudzovalo a ohováralo za chrbtom. Jedného dňa si povedala dosť a rozhodla sa pre radikálnu zmenu! Prihlásila sa do programu, kde prešla extrémnou premenou, ktorá skutočne stála za to. Výsledok, ako Mel vyzerá dnes, vás šokuje. Vzdala sa piercingov, nevkusného make-upu, vyvolenej hlavy, ružových vlasov a neforemného, potrhaného oblečenia. Keď ju po premene zbadali rodičia, od dojatia sa rozplakali. Šikovní stylisti z nej vykúzlili sexi kosť, za ktorou sa ľudia budú s úsmevom otáčať.

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.