Úspešná relácia ,,O 10 rokov mladší“, ktorá v hlavnom vysielacom čase nahradila reality šou Farma, opäť nesklamala. Tentokrát prešiel neuveriteľnou premenou pár, ktorý sa netají skutočnosťou, že to medzi nimi ešte stále iskrí, epizóda sa dokonca skončila nečakaným happy endom!

Sympatická dvojica z východného Slovenska tvorí pár už krásnych 20 rokov. Keď Eve aj Tomášovi stroskotali manželstvá, ich veľkej láske a spojeniu spoločných ciest nebránilo už vôbec nič. Roky však ubiehali jeden za druhým a Eva sa cítila strhaná a zanedbaná, pretože väčšinu času venuje svojej rodine a starostlivosti o chorého otca. Tomáš taktiež nezaháľa, už od svojich pätnástich rokov tvrdo pracuje, čo sa podpísalo na jeho výzore a zanedbanom chrupe, ktorý ho trápil zrejme najviac.

Zaľúbenci však dostali od štábu TV Markíza jedinečnú možnosť a prešli priam neskutočnou premenou, kde im boli odstránené vrásky, kruhy pod očami a opravený chrup. Odborníci im taktiež pomohli zhodiť pár kíl navyše a dali im do budúcna rady, ako sa o seba starať i obliekať.

Na konci šou neskrýval z premeny ani jeden z účastníkov dojatie a Tomáš konečne požiadal svoju družku po 20. rokoch o ruku! Sympatický muž bol doslova uchvátený krásou svojej partnerky a pred televíznymi kamerami sa priznal, že sa cíti ako v deň, kedy sa spoznali. A čo poznamenal na margo svojej Evičky na záver? „Asi budeme potrebovať novú posteľ,“ dodal potmehútsky zamilovaný Tomáš. :)

 Eva pred premenou

Eva po premene neskutočne žiari

Je neuveriteľné, čo dokáže zmena chrupu!

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram, Facebook