Známa modelka Silvia Kucherenko je momentálne v najlepšej forme! Kráska za uplynulé roky vyskúšala už niekoľko štýlov či účesov, pričom posledná zmena imidžu jej na výzore ubrala dobrých 10 rokov. Sebavedomá blondínka ale nebola vždy atraktívnou módnou divou – Sisa sa nečakane podelila o zábery, z ktorých vám možno padne sánka!

Hoci sa manželia Kucherenkovci len prednedávnom oficiálne rozviedli, Sisa rozhodne nemusí po večeroch vyplakávať do vankúša. Modelka totiž sama vychováva deväťročného synčeka Alexandra, ktorý jej neustále robí obrovskú radosť.

Kucherenko
Modelka Silvia Kucherenko so synom Alexandrom

Slávna slobodná mamina, ktorá sa aktuálne pýši výnimočne mladistvým zjavom a štíhlou postavičkou ako z časopisu, však ešte pár rokov dozadu vyzerala úplne inak. Kráska totiž zverejnila dve snímky, dokonale odzrkadľujúce priam dychberúce premeny ženského tela v období tehotenstva i bezprostredne po pôrode.

Silvia Kucherenko prešla neskutočnou premenou vzhľadu

Napriek tomu, že sa plavovláska v čase narodenia dieťatka v roku 2010 na seba takmer vôbec nepodobala, pointa uverejnenia súkromných fotografií je celkom iná – Silvia totiž chcela ženám ukázať, ako ľahko a rýchlo dokázala zatočiť s popôrodnými kilečkami, pričom na druhom zábere bola o 15 kíl ľahšia. Rozdiel medzi snímkami boli však údajne len tri týždne.

“Prvá foto – v pôrodnici 5.12.2010 (pribrala som 20 kg), druhá foto – 24.12.2010, schudla som hneď do 3 týždňov 15 kg. Čiže, baby, dá sa to. Kľudne vám sem dám aj takú foto, ktorú by iné nezverejnili, aby ste nehovorili, že tu dávam príliš dokonalé fotky. Dávam také, aká je realita, nemám problém,” zdôverila sa Kucherenko, ktorá sa týmto naozaj odhodlala na odvážny krok, na aký u väčšiny celebrít zvyknutí nie sme.

Silvia Kucherenko v čase pôrodu

Silvia Kucherenko

Silvia Kucherenko tri týždne po pôrode

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko