Neriadená strela Eva Máziková (67) bola už od zverejnenia mien účastníkov tretej série šou Tvoja tvár znie povedome akýmsi tŕňom v oku mnohých divákov. Speváčka však už v prvej časti, kedy sa premenila na Tinu Turner, všetkých šokovala výborným spevom a inak tomu nebolo ani v druhej epizóde. 

Buď ju milujete alebo nenavidíte. Nestarnúca slovenská diva Eva Máziková, ktorá je na hudobnej scéne už viac ako 50 rokov, sa počas uplynulého víkendu premenila na interpreta jednej z najznámejších skladieb sveta. Uragán Eva totiž prešla priam neuveriteľnou premenou, kedy sa z energickej blondínky stal šedivý spevák Nicolas Reyes z kultovej kapely Gipsy Kings. A že to bola poriadna premena! Mnohí z divákov označili prácu maskérov za to najlepšie, čo doposiaľ v rámci šou videli. Čo hovoríte vy? :)

Eva Máziková ako Gipsy Kings

Gipsy Kings- Volare

Foto: Facebook, Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)