Sila make-upu a líčidiel je častokrát neskutočná. Pomocou jednoduchých trikov a využitia správnych pohybov zakryjete akné, zmeníte mužskú tvár na ženskú či urobíte zo starkej hit Instagramu. Odvážna babička si sadla do kresla svojej šikovnej vnučky, a tá ju razom omladila o 20 rokov. 

Šikovná Chorvátka Tea Flego sa rozhodla, že si na svojej babke vyskúša nové techniky a ukáže ostatným, akú veľkú silu majú šminky. Okrem kompletného make-upu jej spravila aj umelé mihalnice a gélové nechty. Na fotografiách, ktoré zachytávajú premenu 80-ročnej pani, je zjavné, že nejde ani tak o množstvo použitej kozmetiky, ale o správne tieňovanie a tónovanie kontúr tváre. Stará mama si vizuálne omladenie veľmi užívala a podľa vlastných slov nielen vyzerá, ale sa aj cíti oveľa lepšie.

Jej vnučka sa teší veľkému množstvu pozitívnych komentárov a reakcií fanúšikov aj cudzincov. Núdzu nemá ani o nových klientov a celkovo jej tento menší experiment iba pomohol. Projekt s názvom ,,Gla-Ma” sa snaží dokázať, že aj tak bežná vec, ako sú kozmetické prípravky, dokážu žene ubrať niekoľko desiatok rokov.

 

 

👑My CONTOURED GLAM -MA👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑 She really enjoys her popularity !!!And says:"Come on ,take a pic ,*I want to advertise you "😂😍😄😂 #teaflego#glamma #hudabeauty#hudabeautylashes#brian_champagne#motd#anastasiabeverlyhills#maccosmetics#lillygalichi#makeuplook#makeupjunkie#makeupfreak#wakeupandmakeup#allmodernmakeup#universodamaquiagem_oficial#s[email protected][email protected][email protected][email protected]#teaflego#glammaa

A post shared by makeupbyteaflego (@teaflego) on

 

ddd cccc Bez názvu

Foto: Instagram, boredpanda.com | Video: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)