Hviezdny pár Jennifer Lopez (47) a Marc Anthony (48) sú síce už dva roky rozvedení, no aj napriek tomu príkladne vychovávajú svoje dve deti – osemročné dvojičky Emme a Maxa, ktoré rastú do krásy.

Mnoho detí sa z pochopiteľných dôvodov podobá na svojich rodičov, avšak dvojičky Jennifer Lopez a Marca Anthonyho sú doslova ich vernými kópiami! JLo ich najradšej oslovuje familiárnou prezývkou “coconuts” – sú to jej dva kokosy. :) Kráska počas tohto víkendu zavesila na Instagram sladkú fotografiu svojich ratolestí, na ktorej pózujú v zákulisí show svojej matky v Las Vegas. Emme má na sebe čierne nohavice, bundu s kožušinou doplnenú topánkami so zlatou špičkou. Max je oblečený veľmi podobne ako jeho sestra, a teda v čiernom outfite. JLo sa nad svojimi deťmi rozplývala a pod fotografiu napísala: “Chceli prísť podporiť mamu na jej prvú šou späť v Las Vegas.” No nie sú rozkošní? :)

Skutočne vyzerajú ako keby rodičom z oka vypadli!

 

I ❤️️❤️️❤️️❤️️❤️️ THIS FACE #mybaby #coconut #marshmallowprincess #lulu

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Me and my baby

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Happy Birthday to our Benny!!! #JLoVegas #ALLIHAVE #familia

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Zdroj: Instyle.com | Foto: Instagram, wallpaperscraft.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)